הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
​רכזת חינוך לגיל הרך: מור בוקובזה
טלפון: 08-6684002
פקס: 08-6512105

​מפקחת גנים ממלכתיים: הגב' נורית לוי
מפקחת גנים ממלכתיים דתיים: הגב' דפי דיאור

קבלת קהל:

ימים א' –ה' בין השעות 08:00-16:00
למעט יום ג': 08:00-13:00 
                      16:00-19:00​

​​

הגיל הרך:

החינוך הינו ערך מרכזי, מקור ראשי לצמיחה בעתיד . אנו פועלים על פי הגישה החינוכית ההוליסטית הנגזרת מעקרונות משרד החינוך. אנחנו רואים חשיבות רבה בגני הילדים כמסגרת ראשונה לפיתוח כישורי חיים ומיומנויות בסיסיות
הגננות, הרשות, והפיקוח פועלים בשיתוף פעולה המאפשר בניית השתלמויות והכנסת תכניות לימודים חדשות על פי הצורך. על מנת שהילדים יקבלו במהלך שהותם בגן את המרב והמיטב אני רואה חשיבות רבה בעבודה משותפת עם מערך ההדרכה והייעוץ שהצטרף לעשייה החינוכית. כמו כן, שיתוף הורים בעשייה בגן מזכה את ילדינו בחווייתיות, יצירתיות והקניית ערכים . כל אלה עוזרים לילדם לעצב את אישיותם.
 גני הילדים במיתר בולטים בייחודיות: במסגרת הסמכת גני מיתר ל "גנים ירוקים" לשנת תשע"ז מתקיימות פעילויות המבוססות על התנסויות שונות מעולם הטבע והסביבה והוקמו גינות לימודיות בשיתוף ההורים. 
תכנית "גוגלה"- בגני חובה  - "כלי גוגלה" ממוחשבים מיועדים לקדם את החינוך ואת ההתפתחות של ילדים צעירים, אשר עדיין אינם יודעים קרוא וכתוב, או ששליטתם בקריאה ובכתיבה עדיין מוגבלת השימוש בכלים הממוחשבים נועד להכין את הילדים לעולם המתוקשב (עולם המחשבים), שלתוכו הם גדלים, כדי שיוכלו לפעול בו בהווה ובעתיד בדרך הטובה ביותר, שתמצה את מלוא יכולתם.

כמו כן , מתקיימת הזנה ברוב הגנים שמשמעותה :הכנת ארוחת הבוקר עם הילדים תוך תשומת לב לאיכות וגיוון האוכל. 

בשנת הלימודים תשע"ז פועלים במיתר חמישה עשר כיתות גן. (שתים עשרה כיתות גן בחינוך הממלכתי, ארבע כיתות גן בחינוך הממלכתי דתי).     
                                                                                                                                                                                                                                           
נכון להיום, פועלים במיתר 15 גני ילדים מתוכם 8 גנים לגילאי 3-6 ו- 7 גנים לגילאי חובה. מתוכם 4 גנים ממלכתיים דתיים. בהם רשומים כ - 480 ילדים.
 

שעות פעילות:

הגנים פועלים בימים א' עד ה' בשעות 7:20 - 14:00, ובימי ו' בשעות 07:20-12:45.
 הצהרונים פועלים באחריות חברת "אפטר סקול"- אתגרים לגנים הממלכתיים וצהרוני חב"ד לגני הממלכתיים דתיים.
 הצהרונים פועלים בימים א' – ה' בין השעות 14:00–16:30 .(16:45- ממלכתיים) במהלך השנה.  וכן בחופשות משרד החינוך ובחופשת הקיץ.