הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
​מנהלת המחלקה: סיגל זבולון

מייל: sigalz@me​tar.muni.il​ 

 טלפון : 08-6518835​
פקס: 08-​6517836 
כתובת: רחוב בשמת 67 מיתר

שעות קבלת קהל ומענה טלפוני :

ימים א – ה בין השעות 08:00-15:00  וכן אחה"צ. 
מתוך שמירה על פרטיות המטופלים לא מתקיימים ימי קבלת קהל פתוחים, אלא על פי תיאום טלפוני. 
במצבי חירום ומעבר לשעות פעילות המחלקה ניתן ליצור קשר טלפוני באמצעות מוקד 106 של המועצה.
וכן ניתן להשאיר הודעה בטלפון המחלקה 08-6517836. ​

מידע כללי:

המחלקה לשירותים חברתיים פועלת למען רווחתם האישית והחברתית של כל תושבי המועצה, בכל מעגלי החיים מלידה עד זקנה. כל תושב זכאי להסתייע בשרותי המחלקה בהתאם למדיניות המועצה, הנחיות משרד הרווחה וחוקי המדינה. 
 
המחלקה לשירותים חברתיים פועלת לצמצום המצוקה והגדלת משאבי התמודדות של הפרט, המשפחה והקהילה וזאת באמצעות מתן שירותים מקצועיים ומיומנים בתחומי האבחון, טיפול ושיקום במגוון דרכי התערבות ובשיטות העבודה השונות של העבודה הסוציאלית – פרטנית, קבוצתית וקהילתית.
 
המחלקה משרתת אוכלוסיות שונות בשלבים ומצבים שונים של מעגל החיים תוך מתן העדפה לאוכלוסיות פגיעות בתחומים של ילד ונוער, משפחה, זקנה, פיגור, שיקום, בעיות תעסוקה, אבטלה, התמכרויות, התנדבות, בעיות בריאותיות ומעורבות קהילתית.
צוות המחלקה  כולל  שתי עובדות סוציאליות, עובדת זכאות המרכזת גם את תחום המתנדבים, רכזת מועדון גיל הזהב ורכזת מועדון שקמה. כל עובדת בעלת רקע וניסיון בתחומה.
המחלקה מהווה כתובת ראשונה לכל פניה הן מהתושבים והן ממוסדות היישוב. כמו כן, העובדת הסוציאלית מאתרת ויוזמת התערבויות פרטניות או קהילתיות תוך יצירת מארג שותפויות עם שירותים ממשלתיים ומועצתיים, מתנדבים, מגזר שלישי ועסקי ועוד. ​​​